Image Alt

Podróż do Malezji nie tylko z dzieckiem

Zacznij eksplorować Malezję

Zdecydowanie zasługujesz na coś więcej! Robimy co w naszej mocy, żeby dodawać wpisy z poprzednich wypadów. 

Rozciągamy dobę jak guuuuuuuuuumę do żucia, żeby móc dostarczyć jak najwięcej treści, które będą przydatne dla Ciebie. Jednak praca na pełen etat, bycie w ciągłej podróży oraz uzupełnianianie bieżących materiałów… wymaga znacznej ilości czasu.

Wpadnij tutaj za jakiś czas, a na pewno znajdziesz przydatne informację: co warto zobaczyć w Malezji, listę niezbędnych rzeczy, które musisz spakować wybierając się do Azji i przede wszystkim dowiesz się czy kraj jest przyjazny do podróży z dzieckiem.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Malezji, po prostu napisz do nas na Insta albo maila, na pewno odpiszemy 🙂 A tym czasem piszemy dalej… 

#odwazsiemarzyc

Wspólnie Przez Świat - Malezja - Lang Kawi
Wspólnie Przez Świat - Malezja - Lang Kawi
Wspólnie Przez Świat - Malezja - Cameron Highlands
Wspólnie Przez Świat - Malezja - Cameron Highlands
Hardcorowy Szymek i jego...

Przygotowanie do podróży

Najczęściej zadawane nam pytanie od przyszłych rodziców lub osób, które zamierzają podróżować z dzieckiem, to od jakiego wieku polecamy podróżowanie, albo od jakiego wieku dziecko jest gotowe na podróże.

Zawsze odpowiadamy tak samo - pytanie nie jest kiedy dziecko jest gotowe, a kiedy rodzice gotowi. To tylko od Ciebie zależy, kiedy spakujesz walizkę, czasem dwie albo nawet jak potrzebujesz trzy (czego zdecydowanie odradzam) i wyruszysz w swoją podróż.

Wspólnie Przez Świat - Przygotowanie do podróży
Follow us on